Gökdere ASM

Aile Sağlığı Merkezimiz Bursa İli Osmangazi ilçesindeki Kayhan mahallesinde bulunmaktadır. Merkezimizde 6 doktor, 3 hemşire, 2 ebe ve 1 sağlık memuru görev yapmaktadır.

Personelimize ait bilgiler aşağıdaki tabloda sunulmuştur.

AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ DOKTOR AİLE SAĞLIĞI ÇALIŞANI
16.01.041 Dr. Nergis KAYA Hemşire Emine ALADOĞAN
16.01.042 Dr. Ahmet Kamil Çetin Ebe Suzan Kara
16.01.043 Dr. İlhan ÖĞMEN Hemşire Fatmanur Kakmacı
16.01.044 Dr. Ercan YILDIRIM Sağlık Memuru Canan İlbaş
16.01.045 Dr. Kemal Özyurt Hemşire İlknur UÇAR
16.01.046 DR. Figen BARUT SELAL Ebe Güllü ZARARSIZ

Gökdere Aile Sağlığı Merkezimize Gelirken;

Yanınızda T.C kimlik numarasının yazılı olduğu nüfus cüzdanınızı, ehliyetinizi veya özel sigorta kartınızı mutlaka getiriniz. Bu istenilen belgeler Aile Sağlığı Merkezimize geldiğinizde yapılacak olan muayene veya tetkik-tahlil işlemlerinde herhangi bir yanlışlığa sebebiyet verilmemesi için gerekmektedir.

Tedavinizin eksiksiz sağlanabilmesi için evde kullandığınız ilaçlarınızı veya ilaç isimlerini yanınızda getirmeyi unutmayınız.

Reçeteli ilaçlarınızın yanı sıra kullandığınız vitaminler, aspirin ve bitki tedavilerini de getirmeyi, hekiminiz talep ettiyse, ilgili röntgen, tetkik sonuçları ya da raporlarınızı da mutlaka beraberinizde bulundurmanızda fayda olacaktır.

Aile Sağlığı Merkezimizde muayene olmak için MHRS randevu servisinden randevu alabilir , böylece sıra beklemeden tam muayene saatinde muayene olabilirsiniz.

Ayrıca randevu almadan gelen hastalarımız Aile Sağlığı Merkezimizde bulunan elektronik sıra sisteminden T.C. kimlik numaraları ile sıralarını alarak muayene olabilmektedir.

Sıranızı yada randevunuzu aldıktan sonra hasta çağırma monitöründe isimlerinizi görmeden doktor odasına girmemeniz hasta mahremiyeti açısından önemlidir.

Aile Sağlığı Merkezimizde Yapılan Tetkikler

  1. HEMOGRAM (TAM KAN SAYIMI)
  2. LİPİD PROFİLİ (KOLESTEROL PANELİ)
  3. TAM İDRAR TETKİKİ
  4. HEPATİT PANELİ
  5. HORMON PANELİ
  6. TAM BİYOKİMYA PANELİ
  7. KOAGÜLASYON TETKİKİ
  8. KAN GRUBU TESPİTİ

Aile Sağlığı Merkezimiz